تبلیغات
بزرگترین مرجع دكوراسیون داخلی - ایده برای سرویسهای بهداشتی کوچک
بزرگترین مرجع دكوراسیون داخلی
همه افرادیکه که منزل آنها دارای سرویس های بهداشتی کوچک می باشد، علاقه زیادی به بزرگتر جلوه دادن آن دارند. انجام این تغییرات ساده، کم هزینه، و موثر بوده و در در کمتر از چند ساعت قابل می باشند. با اعمال این تغییرات می توانید سرویس بهداشتی کوچک خود را وسیع تر کنید. همه افرادیکه که منزل آنها دارای سرویس های بهداشتی کوچکی علاقه زیادی به بزرگتر جلوه دادن آن دارند. دست شما برای تغییر دکوراسیون دستشویی باز نیست و همیشه نمی توانید طراحی داخلی آن را به دلخواه و بنا به سلیقه شخصی تغییر دهید و در اکثر موارد هر گونه ایده جدید برای این قسمت از خانه هزینه های بالایی را در بردارد. البته راههای زیادی وجود دارند که بدون نیاز به بازسازی مجدد بوده و با استفاده از آنها می توانید دستشویی کوچک خود را بزرگتر و کارامد تر کنید. در زیر اشاره ای به چند نمونه از بهترین موارد خواهیم داشت.


1- رنگ های روشن برای دیوارها
یکی از آسان ترین راههایی که می توانید دستشویی خود را بزرگتر جلوه دهید این است که رنگ های روشنی هم برای دیوارها و هم برای سرویس دستشویی و حمام انتخاب کنید.

2- گیرایی بصری
اگر دستشویی شما دارای کاغذ دیواری است، سعی کنید از گزینه هایی استفاده کنید که خیلی شلوغ و پرطرح نیستند. سعی کنید حداقل یکی از دیوارها کاغذ دیواری بدون طرح داشته باشد و سایر دیوارها نیز از پوشش های ساده و کم طرح استفاده کنید. همچنین می توانید بر روی یکی از دیوارها طرح فضای باز بکشید.

3- تن ملایم کفپوش
درست مانند رنگ های روشنی که برای دیوارها در نظر گرفتیم، کفپوش روشن در دستشویی کوچک به شما کمک می کند که فضا را بازتر کنید. رایج ترین رنگ ها کرم ملایم، خاکستری روشن، و آب آسمانی هستند. با ترکیب این رنگ ها اساس یک دکوراسیون مطلوب برای سرویس بهداشتی تان پایه ریزی می شود.

4- استفاده از سینک های پایه دار
یکی دیگر از ترفندهای طراحی در بزرگتر کردن دستشویی های کوچک، استفاده از سینک های پایه دار است که فضا را کشیده تر و به مثابه آن بزرگتر جلوه می دهند. انواع این سینک ها در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود می باشند که شما را قادر می سازند تا آنها را با هر گونه دکوراسیونی به راحتی ست کنید. این کار فضا را تا 10% بزرگتر جلوه می دهد.

5- اثاثیه کلاسیک
زمانیه سایر وسایل سرویس بهداشتی خود را انتخاب می کنید باید یادتان باشد که آنها را برای یک فضای کوچک تهیه می کنید، بنابراین بهتر است که وسایل شما خیلی بزرگ نباشند. حتی الامکان هرچقدر وسایل ساده تر، با سطح صاف (مثل سرامیک و شیشه)، و رنگ های روشن و خنثی باشند بهتر است

6- افزودن نور
اضافه کردن نور در یک حمام کوچک یک دنیا تغییر و تحول ایجاد می کند. چند لامپ دیگر اضافه کنید و یا از لامپ هایی با وات بالاتر استفاده کنید. با روشن تر ساختن منطقه حمام و دستشویی فضا به نظر بزرگتر و فاصله دیوارها از هم بیشتر می شود.

7- افزایش نور طبیعی
راههای زیادی برای اضافه کردن نور طبیعی به فضای سرویس بهداشتی وجود دارد. به این منظور می توانید دریچه ای برای نور ایجاد کنید و یا مقدمات تعبیه یک پنجره جدید را در نظر بگیرید.

8- محدود کردن وسایل
با حذف کردن وسایل اضافی از دستشویی به راحتی می توانی فضای بیشتری ایجاد نمایید. اگر وسایلی نظیر قفسه های اضافی و آیتم های دکوراتیو از محیط حمام حذف شوند شما خیلی راحت تر می توانید فضا را باز کنید.

9- استفاده از آینه
افزودن آینه سبب می شود که دستشویی و حمام از آن چیزی که هستند بزرگتر جلوه کنند. آینه نور را منعکس می کند و فضا را روشن تر جلوه داده و به آن عمق و ژرفا می بخشد.

10- نصب قفسه در خارج از دستشویی
به جای اینکه کلیه وسایل بهداشتی و آرایشی را در داخل حمام و دستشویی نگهداری کنید، برای آنها یک قفسه در راهرو و یا جای دیگر تهیه کرده و آنها را به قسمت جدید انتقال دهید. اگر به صورت مکرر از آنها استفاده نمی کنید می توانید آنها را در قفسه داروها قرار دهید. انجام این تغییرات ساده، کم هزینه، و موثر بوده و در در کمتر از چند ساعت قابل می باشند. با اعمال این تغییرات می توانید سرویس بهداشتی کوچک خود را وسیع تر کنید.


طبقه بندی: دكوراسیون حمام و دستشویی، 

درباره وبلاگ
موضوعات
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

آموزش تند خوانی و تقویت حافظه ( دکتر سیدا مرد حافظه ایران)